Anul V - 2020-2021

Orar

LUNA OCTOMBRIE NOIEMBRIE DECEMBRIE
21-4 VAC
IANUARIE FEBRUARIE
23-28.02 vac
MARTIE APRILIE
26-04.05 VACAMTA
MAI IUNIE IULIE
Nr. sapt. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Inceput
stagiu
5 12 19 26 2 9 16 23 30 7 14 4 11 18 25 1 8 15 1 8 15 22 29 5 12 19 4 10 17 24 31 7 14 21 28 5
Sfarsit
stagiu
9 16 23 30 6 13 20 27 4 11 18 8 15 22 29 5 12 19 5 12 19 26 2 9 16 23 7 14 21 28 4 11 18 26 2 9
1 Neurologie
Institutul de Boli Neurovasculare
Neurologie Pediatrica
Sp. Obregia
Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
Reumatologie
Sp.Colentina
Urologie
Sp. Fundeni
Endocrinologie
Sp. Parhon
DM Chirurgie Generala
Sp. Carol Davila
Pediatrie si Puericultura
Sp. V. Gomoiu
2 Pediatrie si Puericultura
Sp. V. Gomoiu
Neurologie
SUUB
Neurologie Pediatrica
Sp. V. Gomoiu
Emdocrinologie
Sp. Parhon
Urologie
Sp. Panduri
DP Chirurgie Generala
Sp. Coltea
Nefrologie
Sp. Fundeni
Reumatologie
Sp. Colentina
3 Chirugie Genarala
Sp. Bagdasar Arseni
Endocrinologie
Sp. Parhon
Neurologie
Sp. Elias
Neurologie Pediatrica
Sp. Obregia
Nefrologie
SUUB
Pediatrie si Puericultura
Sp. Grigore Alexandrescu
Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Urologie
Sp. Panduri
DE
4 Reumatologie
Sp. Cantacuzino
Nefrologie
Sp. Carol Davila
Urologie
Sp. Fundeni
DM Endocrinologie
Sp. Parhon
Neurologie
Sp. Elias
Neuroped
Sp. Obregia
Pediatrie
Sp. Fundeni
Chirgie Generala
Sp. Carol Davila
5 Endocrinologie
Sp. Parhon
Urologie
Sp. Militar
Reumatologie
Sp. Cantacuzino
Chirurgie Generala
Sp. Sf. Pantelimon
DP Pediatrie si Puericultura
Sp. V. Gomoiu
Neurologie
Institutul de Boli Neurovasculare
Neurologie
Pediatrica
Obregia
Nefrologie
Sp. Carol Davila
6 Pediatrie si Puericultura
Sp. Marie Curie
Urologie
Sp. Panduri
Chirugie Generala
Sp. Bagdasar Arseni
Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
Endocrinologie
Sp. Parhon
DE Neurologie
Sp. Colentina
Neurologie
Pediatrica
Sp. V. Gomoiu
Reumatologie
Sp. Cantacuzino
7 Chirurgie generala 1
SUUB
Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Pediatrie
Sp. Fundeni
Neurologie
Sp. Colentina
Neuro pediatrie
Sp. V. Gomoiu
Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
DP Urologie
Sp. Fundeni
Endocrinologie
Sp.Parhon
8 Endocrinologie
Sp. Elias
DM Urologie
Sp. Sf. Ioan
Chirugie generala 4
SUUB
Nefrologie
Sp. Fundeni
Pediatrie si Puericultura
Sp. Marie Curie
Reumatologie
Sp. Cantacuzino
NPVG Neurologie
Sp. Colentina
NPV Neurologie
Sp. Colentina

9 Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
Pediatrie si Puericultura
Sp. Alfred Rusescu 2
DP Neurologie
Institutul de Boli Neurovasculare
Neuroped
Sp. Obregia
Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Urologie
Sp. Sf. Ioan
Endocrinologie
Sp. Parhon
Chirugie generala
Sp. Fundeni
10 Neurologie
Sp. Elias
Neuroped
Sp. Obregia
DE Pediatrie si puericultura
Sp. Gomoiu
Nefrologie
Sp. Carol Davila
Chirurgie generala
Sp. Cantacuzino
Reumatologie
Sp. Colentina
Endocrinologie
Sp. Parhon
Urologie
Sp. Fundeni
11 Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Nefrologie
Sp. Fundeni
DM Endocrinologie
Sp. Parhon
Pediatrie
Sp. Grigore Alexandrescu
Urologie
Sp. Panduri
Neurologie
SUUB
Neuroped
Sp. Obregia
NEURO SUUB Chirurgie generala
Sp. Trestioreanu
12 Pediatrie si puericultura
Sp. Grigore Alexandrescu
Urologie
Sp. Sf. Ioan
Chirurgie generala
Sp. Coltea
DP Endocrinologie
Sp. Elias
Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
Reumatologie
Sp. Ion Stoia
Neuroped
Sp. Obregia
Neurologie
Sp. Elias
13 Reumatologie
Sp. Ion Stoia
Neuroped
Sp. Gomoiu
Neurologie
Institutul de Boli Neurovasculare
Endocrinologie
Sp. Elias
DE Urologie
Sp. Militar
Chirurgie generala 2
SUUB
Nefrologie
Sp. Fundeni
Pediatrie si puericultaura
Sp. Grigore Alexandrescu
14 Urologie
Sp. Sf. Ioan
Endocrinologie
Sp. Parhon
DM Chirurgie generala
Sp. Fundeni
Neurologie
SUUB
Neuroped
Sp. V. Gomoiu
Reumatologie
Sp. Cantacuzino
Nefrologie
Sp. Carol Davila
Pediatrie si Puericultura
Sp. Alfred Rusescu 3
15 Nefrologie
Sp. Carol Davila
Reumatologie
Sp. Ion Stoia
Chirurgie
Sp. Sf. Maria
DP Endocrinologie
Sp. Elias
Pediatrie si Puericultura
Sp. Alfred Rusescu 1
Urologie
Sp. Fundeni
Neuroped
Sp. Gomoiu
Neurologie
SUUB
16 Chirurgie generala
Sp. Floreasca si Agrippa
Neuroped
Sp. Gomoiu
Neurologie
Sp. Colentina
DM Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
Urologie
Sp. Fundeni
Endocrinologie
Sp. Elias
Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Pediatrie si Puericultura
Sp. Alfred Rusescu 2
Modul 1 Neuroped
Sp. V. Gomoiu
Neurologie
SUUB
Nefrologie
Sp. Fundeni
Reumatologie
Sp. Cantacuzino
Urologie
Sp. Panduri
Chirurgie generala
Sp. Trestioreanu
Endocrinologie
Sp. Parhon
DP Pediatrie si Puericultura
Sp. Marie Curie
Modul 2 Neurologie
Colentina
Neuroped
Sp. Obregia
Neurologie
Sp. Colentina
DP Pediatrie si Puericultura
Sp. Marie Curie
Reumatologie
Sp. Sf. Maria
Nefrologie
Sp. Carol Davila
Urologie
Sp. Panduri
Endocrinologie
Sp. Elias
Chirurgie generala
Sp. Floreasca si Agrippa
Modul 3 Pediatrie si Puericultura
Sp. Fuindeni
Endocrinologie
Sp. Elias
Nefrologie
Sp. Sf. Ioan
DP Chirurgie generala
Sp. Fundeni
Neuroped
Sp. Obregia
Neurologie
Sp. Elias
Urologie
Sp. Panduri
Reumatologie
Sp. Sf. Maria

Pentru orar in format PDF (click aici)